Nahoru a dolů / Eastbound & Down


Hodnocení: 77%

Epizody: 6 / Série: 1

Hodnocení: 0 / Hlasů: 0Popis seriálu Nahoru a dolů / Eastbound & Down

Nahoru a dolů / Eastbound & Down online seriál ke shlédnutí zdarma - Komediální seriál HBO vypráví o profesionálním baseballistovi, který hrál první ligu, ale teď se potupně vrací do rodného hnízda jako učitel tělocviku. Jenže Kennyho Powerse hned tak něco nezlomí. V hlavní roli Danny McBride, který se také podílel na psaní scénáře.

Kenny Powers (hraje ho spoluautor scénáře Danny McBride) býval baseballová jednička a hrál v první lize, ale do cesty mu vstoupily dvě věci: pokles formy a nesnesitelná povaha. Poté, co jeho skvělá kariéra pohasla, mimo jiné i proto, že byl nařčen z užívání steroidů, se Kenny vrátil domů do rodného města v Severní Karolíně, kde s nechutí nastoupí jako záskok za učitele tělocviku. Bydlí u svého bratra Kevina, ale i když je na dně, vydoluje v sobě odhodlání udělat všechno pro to, aby se vrátil.

Jednou jedinkrát byl Kenny Powers na vrcholu. Nyní, odvržený ligou a ponížený, odjíždí ve druhé řadě seriálu ze svého rodného města na jih do Mexika zahojit si rány a ohromit místní obyvatele svou úžasností. Danny McBride v hlavní roli komediálního seriálu HBO o bývalém profesionálním baseballistovi, kterého hned tak něco nezlomí.

HBO přináší třetí řadu oblíbeného komediálního seriálu o pošetilém a vyhořelém bývalém nadhazovači z první ligy Kennym Powersovi (Danny McBride). Poté, co ve druhé sérii utekl ze svého rodného města v Severní Karolíně do Mexika, se vrací zpět do Spojených států jako nový muž. Nebo ne? Kenny přijíždí do Myrtle Beach v Jižní Karolíně - turistické destinace plné obchodů se zábavní pyrotechnikou, minigolfu a opilých nezletilých - a záhadně se mu podaří vzkřísit svou basebalovou kariéru v malé lize Myrtle Beach Mermen. Přestože se sám považuje za krále Myrtle Beach, bojuje Kenny s tím, že stárne, v osobním životě (jeho milovaná April mu porodila syna, a tak se stal otcem) i v tom profesionálním (poměřuje se totiž s novými hráči, včetně nového ruského nadhazovače). Spřátelí se s bývalým zadákem Shanem (Jason Sudeikis), který dá Kennymu varovnou lekci.

HBO uvádí premiéru závěrečné řady úspěšného komediálního seriálu o bývalém prvoligovém nadhaovačském esu Kenny Powersovi (Danny McBride), který poté, co se mu na konci třetí řady podařilo dostat se zpět do první ligy, předstíral svou smrt a utekl domů ke své milované April a synovi Tobymu. Nová řada se odehrává o několik let později. Kenny se s April oženil, narodí se jim další dítě (dcera Shayna pojmenovaná po jeho dlouholetém kamarádovi Shanovi) a víceméně se drží toho, co April slíbil, přestože nesnáší svou práci asistenta vedoucího autopůjčovny v Severní Karolíně. Když je na dně, tak místo aby popíjel a bral drogy, fušuje Kenny do psaní scénáře o svém životě, někdy tráví večery s úmorně nudnými Genem & Dixie a Telem & Viv a občas doprovází April na nezáživné večeře, kde se oceňují úspěchy realitních makléřů. Neřesti z doby, kdy hrával jsou minulostí - až do té chvíle, než potká Guye Younga, bývalého spoluhráče a současného moderátora televizního diskusního pořadu o sportu. Guy přesvědčí Kennyho, aby se přestal pachtit a vrátil se znovu do hry - jako velká celebrita, která si zaslouží váženost a životní styl bohatých, slavných a arogantních. Vítej zpátky, Kenny Powersi!(oficiální text distributora)Zatím nebyly přidané žádné komentáře.