The Neighbors / Neighbors, The


Hodnocení: 49%

Epizody: 6 / Série: 1

Hodnocení: 0 / Hlasů: 0Popis seriálu The Neighbors / Neighbors, The

The Neighbors / Neighbors, The online seriál ke shlédnutí zdarma - Jak dobře znáte vaše sousedy? Seznamte se s Weaverovými, Debbie a Martym. Marty, který doufá, že své ženě a dětem dopřeje lepší život, nedávno koupil dům v "Hidden Hills". Toto předměstí New Jersey je soběstačná komunita s vlastním golfovým hřištěm. Je to místo tak exklusivní, že dům na prodej zde nebyl celých 10 let. jeden se však nakonec našel a získali ho Weverovi.

Od prvního dne je členům rodiny jasné, že obyvatelé jsou, mírně řečeno, trochu zvláštní. Všichni sousedé se například jmenují jako profesionální sportovci - Larry Bird, Jackie Joyner-Kersee, Reggie Jackson a Dick Butkus. Během večeře se pak ukáže, že sousedé přijímají "potravu" čtením a klasicky vůbec nejedí. To už je podivné dost, co říkáte? Myslí si to i členové rodiny, přičemž brzy zjišťují, že celá komunita jsou návštěvníci z planety Zabvron, kde muži rodí děti a pokud člověk pláče, tak pláče zelený sliz... z uší.

Mimozemšťané jsou umístěni na Zemi již deset let a celou dobu čekají na další instrukce. Weaverovi jsou první pozemšťané, se kterými se mohli seznámit od chvíle svého příchodu...Zatím nebyly přidané žádné komentáře.