King and Maxwell / King and Maxwell


Hodnocení: 51%

Epizody: 10 / Série: 1

Hodnocení: 0 / Hlasů: 0Popis seriálu King and Maxwell / King and Maxwell

King and Maxwell / King and Maxwell online seriál ke shlédnutí zdarma - Sean King a Michelle Maxwellová nejsou jen tak obyčejný, typický pár soukromých detektivů. V minulosti pracovali jako agenti tajné služby a jejich vzájemná chemie jim vždy při hledání podezřelých dodá výhodu nad konvenčními metodami policie.

Michelle Maxwellová je krásná vyšetřovatelka atletické postavy, která se chce ukázat po tom, co byla nucena odejít z tajné služby. Sean King je léčící se alkoholik s vášní pro romantické romány. O práci u tajné služby přišel poté, co měl chránit kandidáta na prezidenta, ale ten byl bohužel zavražděn. Jeho právnická minulost mu dává náhled do právních kliček nezbytných k tomu, aby mohl dělat svou práci lépe než kdokoliv jiný. Cesty obou vyšetřovatelů se občas střetnou se dvěma agenty FBI, Rigbym a Butlerem. Další důležitou postavou je také Edgar Roy, vědec, který pomáhá Kingovi a Maxwellové při řešení případů.

Seriál vznikl podle postav z románů spisovatele Davida Baldacci, který se ujal role konzultanta seriálu.Zatím nebyly přidané žádné komentáře.