Gumídci / Gummi Bears, The


Hodnocení: 82%

Epizody: 65 / Série: 6

Hodnocení: 0 / Hlasů: 0


Epizody

1. série

2. série

3. série

4. série

5. série

6. série


Popis seriálu Gumídci / Gummi Bears, The

Gumídci / Gummi Bears, The online seriál ke shlédnutí zdarma - Animovaný seriál byl vytvořen společností Walt Disney v polovině osmdesátých let 20. století. U nás byl vysílan od roku 1992. Děj se odehrává ve středověké Anglii, za dob rytířů. Gumídci, kteří žijí v lese, se straní lidí, protože lidé už nevěří, že existují a mají je za pouhou legendu. O jejich existenci ví jen královská dcera Klára a Kryštof - královské páže. Hlavním nepřítelem Gumídků je kníže Igor, který žije na hradě Lotrník společně s obry (tupouny). Hlavním cílem Igora je získat pro sebe hrad Strdín, hrad dobrého krále Kristiána. Igorovi se zatím jeho sen nesplnil a na tom mají také velkou zásluhu Gumídci, kteří po vypití "hopsinkové šťávy" jsou na omezenou dobu silnější a dobře skáčí.

A zde jsou jména Gumídků, se kterými se můžeme setkat:

Brepta - nejstarší ze všech Gumídků a má ve svém pokoji Velkou Gumovědnou knihu, díky které se naučil kouzlit a získal všechny vědomosti o učení starých Gumídků.

Babča - je jediná, která vždy vaří hopsinkovou šťávu.

Brůča - je jediným kdo nesouhlasí s návštěvami u Kláry a Kryštofa.

Brumla - rád si pochutnává na dobrém jídle a má hodně jednoduché myšlení.

Bára - miluje a obdivuje lidi a jejich společenský způsob života.

Bíďa - nejmladší z Gumídků, má rád dobrodružství a život Gumídků mu připadá nezáživně nudný.

Boža - gumídek přivedený Brůčou a Brumlou, velký umělec což si o sobě myslí jen on sám.Zatím nebyly přidané žádné komentáře.